Türkiye’de sportif havacılığı geliştirmek amacıyla Atilla Hacısüleymanoğlu tarafından 2011 yılında kurulan Ati Havacılık yaptığı distribütörlük anlaşmaları ile ülkemize dünya markalarını tanıtmayı başarmıştır. Tüm bu hizmetlerin yanında ATİ havacılık, ülkemizde her ile bir sportif meydan hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Gelişmekte olan Sportif Havacılık için ihtiyaç olan Uçuş Okulu , Hangarlama , Bakım-Onarım , Uçak Kiralama gibi birçok konuya çözüm olmak amacını kendisine görev edinmiştir.

Çanakkale ve Denizli’de iki tesisi ve düzenlediği etkinlikler ile aktif olarak havacılık alanında çalışmalarına devam eden Ati Havacılık ile ilgili tüm detaylara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Sportif Havacılık sektöründe; çözüm, hizmet ve uzmanlıklarıyla fark yaratan, evrensel standartlarda eğitim ve hizmet veren, Türkiye’ de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

Misyonumuz

Dünyadaki sportif havacılık çalışmalarına eş zamanlı olarak ülkemiz ve şirketimizde uygulanmasını sağlamak, uçuş emniyeti ,kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, sıfır kazayı hedefleyen bilgi ve beceri ile donanımlı, günümüz ve gelecek deki havacılık teknolojisine hızla uyum sağlayabilecek, havacılık tecrübelerini arttırarak nesilden nesile aktaran , Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, onun ışığını kendine yol belirlemiş mesleğinde başarılı Pilotlar yetiştirmek.

Ati Havacılık olarak başarıya ulaşmanın yolunun insana hak edilen önemin verilmesinden geçtiğine inanıyoruz. Çevreye, topluma ve bireye karşı sorumluluğu ilke edinen, şirketimiz için motivasyonu ve iş performansı yüksek, uyumlu en uygun personeli seçiyor, kariyer ve performans yönetimi ile çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu daima maksimumda tutmayı hedefliyoruz.

Ati Havacılık’ta insan kaynakları (İK) süreçlerinde doğru pozisyonlarda doğru insanlarla çalışmamız ilerlememizin en önemli etkenlerinden biridir. Hedeflerimiz doğrultusunda; iletişim ve paylaşımı temel alarak, insan kaynakları bilinci ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz…

Yeni değerler kazandırmayı hedeflediğimiz Havacılık sektöründe, yasal düzenlemelere duyarlı, aktif, etkin, hızlı, güvenilir, emniyetli, müşteri odaklı, doğru ve zamanında çözümler üretmeyi ilke edinen şirketimizin kalite politikası;

  • Çalıştığımız her sektörde, verdiğimiz her hizmeti, ilk defa veriyormuşçasına heyecanla ve eksiksiz yerine getirmek,
  • Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini doğru algılayıp yerine getirerek memnuniyetin devamlılığını sağlamak,
  • Personelimizin gelişimini destekleyerek performansı artırmak,
  • Takım olma bilincini tüm acentelerimizle birlikte hissetmek,
  • Hizmet götürdüğümüz coğrafyada liderliğimizi sürdürmek,
  • Kaynakları etkin, verimli ve sürdürülebilir kullanmak suretiyle altyapının/hizmetin sürekliliğini sağlamak,
  •  Sorumluluk almak ve risk tabanlı düşünmeyi desteklemek,

Çok yakında güncellenecek.